Zamknij

Kwalifikacje TCS w Bischofshofen na żywo: Transmisja. Gdzie obejrzeć?

Maciej Walasek
06.01.2019 14:00
Kamil Stoch
fot. PAP

Kwalifikacje do konkursu TCS w Bischofshofen na żywo. Transmisja w TV i online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje w Bischofshofen. Relacja i wyniki live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na starcie kwalifikacji zobaczymy siedmiu Polaków: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego, Aleksandra Zniszczoła, Macieja Kota, Stefana Hulę i Jakuba Wolnego. Jednak obecne warunki panujące w Austrii pozostawiają wiele do życzenia. Potężne opady śniegu sparaliżowały wiele dróg i skocznię, na której ratrak wywozi świeży biały puch. W związku z niesprzyjającą aurą, organizatorzy zdecydowali o przesunięciu na godzinę 16.00 sesji treningowej przed kwalifikacjami.

Bischofshofen: Kwalifikacje na żywo. Transmisja

Poprzednie kwalifikacje nie były udane dla biało-czerwonych. w Innsbrucku awansu do konkursu głównego nie wywalczyli Aleksander Zniszczoł i Maciej Kot. Warto przypomnieć, że zawody w Bischofshofen będą ostatnim konkursem, w którym w pierwszej serii skoczkowie będą rywalizować w systemie KO. Zwycięzcy par zagwarantują sobie udział w serii finałowej, w której wystąpi także pięciu najlepszych przegranych.

Kwalifikacje w Bischofshofen na żywo: Gdzie obejrzeć?

Kwalifikacje TCS w Bischofshofen na żywo od godziny 14.30. Transmisja w Eurosport 1. Relacja na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW