Niesamowite ZDJĘCIA z wakacji Małysza. Wraz z żoną jadł robaki i pająki

Andreas Nicolaides
12.04.2018 12:13
Niesamowite ZDJĘCIA z wakacji Małysza. Wraz z żoną jadł robaki i pająki
fot. Instagram

Adam Małysz z żoną Izą wybrali się na wakacje do Tajlandii. Zdjęciami z wyprawy pochwalili się w internecie. Niektóre z nich robią wrażenie - zwłaszcza te, na których pokazują, jakich udało im się skosztować "przysmaków".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Małysz udał się na wypoczynek po ciężkim sezonie skoków narciarskich, podczas którego podróżował z kadrą po całej Europie. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego musiał nie tylko koordynować przygotowania zawodników do zawodów, ale też negocjować z trenerem Stefanem Horngacherem, którego kontrakt wygasał wraz z końcem marca. Jego misja na szczęście zakończyła się sukcesem. Austriacki szkoleniowiec przedłużył umowę z PZN o kolejny rok.

Sezon 2017/2018 w skokach narciarskich był dla Polski bardzo udany. Biało-czerwoni zdobyli w drużynie brązowy medal igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w lotach. Kamil Stoch zdominował konkurencje indywidualne - zdobył złoto igrzysk olimpijskich, wygrał Turniej Czterech Skoczni i cały Puchar Świata.

Małżeństwo Małyszów dokładnie relacjonowało w sieci swoje wakacje. Zdjęciami zaczęli robić już na lotnisku. Zobaczcie, jak wypoczywali w Tajlandii.

Adam Małysz - wakacje w Tajlandii ZDJĘCIA:

RadioZET.pl/AN