Dosadne słowa Adama Małysza: Jestem zły i rozczarowany

Maciej Walasek
24.03.2018 16:29
Adam Małysz
fot. East News

Polscy skoczkowie zajęli czwartą lokatę w sobotnim konkursie drużynowym w Planicy. W drugiej serii słabsze skoki oddali Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Adam Małysz nie krył swojego niezadowolenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Legendarny skoczek zwrócił uwagę, że w pierwszej serii udało się odrobić stratę do rywali po słabej próbie Żyły. Jednak biało-czerwonym nie udało się obronić drugiego miejsca wywalczonego na półmetku sobotniej rywalizacji.

Zobacz także

- Jestem rozczarowany i zły. Po pierwszym skoku Piotrka Żyły zajmowaliśmy szóste miejsce, ale później odrobiliśmy stratę. Na półmetku byliśmy na drugim miejscu, mieliśmy zapas nad goniącymi nas rywalami, a kończymy poza podium – mówił Małysz. - Przede wszystkim Piotrkowi dziś wyszedł tylko próbny skok, a Dawid w swojej drugiej próbie był znacznie słabszy niż w pierwszej i ostatecznie zabrakło. Trudno, taki jest sport.

Po wywiadzie dyrektor ds. kombinacji norweskiej i skoków narciarskich wstawił mocny wpis na portalu społecznościowym, w którym pochwalił Kamila Stocha i Stefana Hulę.

RadioZET.pl/TVP Sport/MW