Zamknij

Filmik Gregora Schlierenzauera robi furorę w sieci. Adam Małysz planuje powrót? [WIDEO]

21.02.2020 18:29
Adam Małysz
fot. Screen/Instagram/gregorschlierenzauer

Adam Małysz planuje wielki powrót do skoków narciarskich? Żartobliwe nagranie Austriaka Gregora Schlierenzauera robi furorę w sieci! Zobacz WIDEO słynnego skoczka!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Żartobliwy filmik w roli głównej z Adamem Małyszem Gregor Schlierenzauer opublikował na Instagramie przed konkursem Pucharu Świata w Rasnovie. Słynny Austriak uchwycił Polaka, gdy ten imitował wykonanie skoku, a następnie podzielił się owym nagraniem z internautami.

Adam Małysz planuje powrót? Filmik Schlierenzauera podbija sieć [WIDEO]

"Powrót Adama Małysza?" - skomentował swoje wideo "Schlieri".

Popularny "Orzeł z Wisły" zakończył karierę skoczka narciarskiego w 2011 roku. Czterokrotny olimpijczyk odszedł w wielkim stylu - jako brązowy medalista mistrzostw świata w Oslo na skoczni normalnej oraz trzeci zawodnik ostatniego konkursu na mamucie w Planicy. Ostatni skok Małysz oddał 26 marca 2011 roku podczas benefisu w Zakopanem.

Dziennikarze wielokrotnie pytali wiślanina, czy zamierza wrócić na skocznię, by oddać chociażby jedną próbę, jednak ten za każdym razem zaprzeczał, choć nie ukrywał, że często "ciągnie wilka do lasu".

42-letni obecnie Adam Małysz pełni dziś funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Owe stanowisko piastuje od 2016 roku. Wcześniej próbował swoich sił w rajdach samochodowych.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Instagram/Gregor Schlierenzauer