Zamknij

Adam Małysz będzie mieć show w TVN. "Małyshowmania" już niedługo

06.11.2021 10:19
Małyshowmania
fot. mat. pras. TVN

"Małyshowmania" to nowy program rozrywkowi, który zagości na antenie TVN. Specjalny odcinek zostanie poświęcony oczywiście Adamowi Małyszowi i dwudziestoleciu jego pierwszego zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Kiedy i o której godzinie będzie można zobaczyć "Małyshowmanię" w TVN?

"Małyshowmania" nie będzie serią, lecz pojedynczym odcinkiem. Widzowie będą mogli obejrzeć go w TVN już 11 listopada o godz. 18.15. Program poprowadzi Michał Kempa. Gośćmi będą między innymi dawne gwiazdy austriackich skoków narciarskich: Thomas Morgenstern i Andreas Goldberger. Program połączy w sobie elementy talk-show i teleturnieju. Przewidziano m.in. rywalizację skoczków w popularnej grze komputerowej Deluxe Ski Jump.

"Małyshowmania" w TVN: Kiedy?

  • data: czwartek, 11 listopada
  • godz. 18.15
  • czas trwania: 45 minut
  • stacja: TVN

Skoki narciarskie w TVN

Program stanowi nie tylko uhonorowanie kariery Adama Małysza, ale też część promocji nowego sezonu skoków narciarskich, który transmitowany będzie właśnie na antenie TVN. To ogromna zmiana dla widzów, którzy od lat zmagania skoczków mogli śledzić na antenie TVP. W tym roku grupa Discovery nie zdecydowała się jednak udzielić Telewizji Polskiej sublicencji. Tym samym TVP będzie transmitować tylko zawody rozgrywane na terenie naszego kraju.

ZOBACZ KONIECZNIE: Marta Szaranowicz-Kusz: Na emeryturze tata komentuje na kanapie dla mamy

- W TVN mamy bezkonkurencyjną ofertę rozrywkową, świetne seriale, niedoścignione w swojej kategorii newsy, najlepszą telewizję śniadaniową, a teraz dodatkowo jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tej zimy - skoki narciarskie. To historyczna zmiana w naszej ofercie programowej - dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

Grupa Discovery w posiadaniu praw do transmisji skoków narciarskich w Polsce będzie przynajmniej do końca sezonu 2025/2026.

RadioZET.pl