Zamknij

Żona Bartosza Kurka pokazała problemy pary. Nagrała specjalny film

21.10.2021 12:11
Anna z mężem Bartoszem Kurkiem
fot. Grejmanka/Instagram

Bartosz Kurek nie ma lekkiego życia w Japonii. Jego żona Anna opublikowała w mediach społecznościowych, z czym najczęściej musi mierzyć się jej mąż. Głównym problemem są rozmiary...drzwi, w których nie mieści się siatkarz reprezentacji Polski.

Bartosz Kurek od 2020 roku jest zawodnikiem Wolf Dogs Nagoya. Dodatkowo od kilku lat jest fundamentem reprezentacji Polski, z którą świętował wiele sukcesów m.in. mistrzostwo świata w 2018 roku. Niestety mimo wielu ratunków ze strony atakującego biało-czerwoni nie przebrnęli ćwierćfinału igrzysk olimpijskich w Tokio, przegrywając z Francją 2:3.

Na szczęście w tym sezonie reprezentacja Polski siatkarzy zdobyła srebrny medal Ligi Narodów, czy brąz na mistrzostwach Europy. Mimo braku najważniejszego rezultatu na imprezie czterolecia można uznać, że tegoroczne zmagania były udane.

Żona Kurka odsłoniła problemy siatkarza w Japonii

Po wyczerpującym sezonie kadrowym zawodnicy wrócili do klubów. Bartosz Kurek razem z żoną wyjechał do Japonii, w której reprezentuje barwy Wolf Dogs Nagoya. Kiedy siatkarz ma przerwę od treningów, wspólnie z małżonką zwiedza różne miejsca. Anna Kurek chętnie dzieli się z fanami różnymi atrakcjami wycieczek, pokazując na Instagramie, jak wygląda życie w Kraju Kwitnącej Wiśni.

W ostatnim czasie Bartosz Kurek udał się z Anną do jednego z japońskich lokali. Był to idealny moment, aby ujawnić, z jakimi problemami musi radzić sobie atakujący reprezentacji Polski. Głównie chodzi o wzrost 33-latka, przez który ma kłopoty z niskimi drzwiami. Żona Kurka pokazała krótkie nagranie z takiej sytuacji.

- W Japonii są takie niskie drzwi? - dopytywała jedna z internautek w komentarzu. - Często musimy się schylać, a Bartek to już w ogóle ciągle chodzi zgarbiony - odpowiedziała Anna.

1
fot. Grejmanka/Instagram

RadioZET.pl