Zenit - ZAKSA: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

18.03.2021 10:38
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Zenit Kazań - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć półfinał Ligi Mistrzów siatkarzy? Na jakim kanale w telewizji mecz Zenit - ZAKSA? Kędzierzynianie walczą o finał LM. Sprawdź podstawowe informacje.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle demonstruje fantastyczną formę w tegorocznej Lidze Mistrzów siatkarzy. Kędzierzynianie byli niepokonani w swojej grupie, gdzie całą fazę grupową zakończyli z kompletem wygranych. W ćwierćfinale ekipa Nikoli Grbicia trafiła na Cucine Lube Civitanova.

W pierwszym meczu rozgrywanym we Włoszech ZAKSA zaskoczyła przeciwników i pokonała ich 3:1. W meczu rewanżowym włoska drużyna pewnie zwyciężyła w całym spotkaniu 3:0, wobec czego do wyłonienia półfinalisty, potrzebny był złoty set.  W tej partii górą była ZAKSA, która pokonała Cucine 16:14.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Przed półfinałem LM siatkarzy kędzierzynianie rywalizowali w Pucharze Polski, w którym ostatecznie zwyciężyli, pokonując w finale Jastrzębski Węgiel 3:0 i po raz ósmy w swojej historii zdobyli to trofeum.

Zenit - ZAKSA: Transmisja TV online. Gdzie zobaczyć mecz na żywo?

W drugiej połowie marca półfinałowym rywalem ZAKSY będzie Zenit Kazań. Rosjanie w ćwierćfinale wyeliminowali PGE Skrę Bełchatów (3:1, 3:2). Czy Bartosz Bednorz zatrzyma polski zespół w drodze do wielkiego finału?

Zenit Kazań – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na żywo odbędzie się w czwartek, 18 marca o godzinie 17:00. Transmisja na antenie Polsatu Sport i online stream w ipla.tv.