Zamknij

ZAKSA - Trentino: Kiedy finał LM? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

30.04.2021 17:47
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
fot. Tomasz Kudala/REPORTER

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Itas Trentino DATA, GODZINA. Kiedy finał LM siatkarzy? O której godzinie? ZAKSA - Trentino: kiedy i o której gra ZAKSA w wielkim finale LM siatkarzy? Kto będzie rywalem ZAKSY? Z kim zagra ZAKSA w LM siatkarzy? Sprawdź podstawowe informacje.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w wielkim stylu dotarła do finału Ligi Mistrzów. Gracze Nikoli Grbicia wygrali rywalizację w fazie grupowej, nie doznając ani jednej porażki. W ćwierćfinale polska ekipa rozprawiła się z włoskim gigantem Cucine Lube Civitanova, a w półfinale po znakomitym pierwszym i jeszcze lepszym drugim starciu wyeliminowała wielki Zenit Kazań.

- Ciężko to na gorąco szczegółowo komentować. Myślę, że kibice przed telewizorami byli zadowoleni z poziomu spotkania – mówił po awansie Aleksander Śliwka. - Wiemy, że i tak zmierzymy się z kapitalną drużyną. Nastawiamy się na wielki pojedynek. Będziemy się starać pokazać najlepszą swoją siatkówkę – dodał.

ZAKSA - Trentino: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo finał LM?

ZAKSA - Trentino: Kiedy finał LM siatkarzy?

Przeciwnikiem ZAKSY w finale LM siatkarzy będzie Itas Trentino. W półfinale pokonali Sir Sicomę Monnini Perugię, wygrywając w pierwszym starciu 3:0, a w drugim triumfując w dwóch setach, zapewniła sobie awans.

ZAKSA – Trentino na żywo odbędzie się w sobotę, 1 maja w Weronie. Początek finału Ligi Mistrzów o godzinie 20:30. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl