ZAKSA – Projekt Warszawa: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć Superpuchar Polski?

23.10.2019 12:12
Zaksa - Projekt Warszawa Transmisja TV i online
fot. PAP

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać Superpuchar Polski? Mecz ZAKSA - Projekt Warszawa ONLINE i w internecie. ZAKSA - Projekt Warszawa - na jakim kanale obejrzeć mecz Superpucharu Polski na żywo?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

ZAKSA – Projekt Warszawa: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć Superpuchar Polski w telewizji? Na jakim kanale mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa na żywo? W meczu o Superpuchar Polski powalczy mistrz i wicemistrz poprzedniego sezonu. Mimo że spotkanie będzie niezwykle emocjonujące, to faworytem do pierwszego trofeum w tym sezonie będzie ZAKSA. Sytuacja siatkarzy Nikoli Grbicia była zdecydowanie lepsza od tego, co w tym czasie dotknęło warszawski zespół. Ekipa prowadzona przez Andreę Anastasiego straciła sponsora tytularnego – firmę ONICO. W związku z tym udział wicemistrza Polski w tegorocznej rywalizacji stanął pod dużym znakiem zapytania. Wszyscy eksperci i kibice obawiali się, że drużyna będzie zmuszona wycofać się z rozgrywek PlusLigi i tym samym podzieli losy Stoczni Szczecin.

ZAKSA - Projekt Warszawa: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Superpucharu Polski?

W obu zespołach doszło do sporych zmian. Z ZAKSY odeszli Mateusz Bieniek, Rafał Szymura i Sam Deroo. Mimo to do kędzierzynian dołączyli David Smith czy Kamil Semeniuk. Z kolei z Projektem pożegnali się Bartosz Kurek, Nikołaj Penczew i Piotr Łukasik. Zespół ze stolicy wzmocnili Piotr Nowakowski, Michał Kozłowski i Patryk Niemiec.

Poza zmianami w składzie, doszło także do zmian w sztabach trenerskich. Andreę Gardiniego w ZAKSIE zastąpił Nikola Grbić, a w miejsce Stephana Antigi zatrudniono Andreę Anastasiego.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa: Mecz Superpucharu Polski stream, ONLINE

Mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa z pewnością dostarczy kibicom ogromnych wrażeń. Ostatnio obie ekipy spotkały się ze sobą w finale PlusLigi i w rywalizacji do trzech zwycięstw, górą byli kędzierzynianie, którzy sięgnęli po mistrzostwo Polski, zwyciężając 3:0. Spotkanie Superpucharu Polski odbędzie się w środę, 23 października o godzinie 17:30. Pojedynek będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport.

RadioZET.pl