Zamknij

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

30.03.2022 11:18

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć półfinał siatkarskiej Ligi Mistrzów, w której Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Jastrzębskim. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Początek spotkania o godzinie 20.00.

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel TRANSMISJA
fot. PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News

Przed nami niezwykle ekscytujące starcie dwóch najlepszych siatkarskich zespołów w Polsce. ZAKSA w minionym sezonie sięgnęła po zwycięstwo w Lidze Mistrzów i teraz broni tytułu, Jastrzębski z kolei zdobył mistrzostwo Polski, ogrywając ekipę z Kędzirzyna-Koźla w finale. Oba zespoły mają więc sobie wiele do udowodnienia. Los chciał, że rozstrzygną między sobą awans do wielkiego finału Ligi Mistrzów.

Liga Mistrzów siatkarzy: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel w półfinale

- Teraz to z pewnością inna historia pomiędzy dwiema topowymi drużynami, na którą wpływa wiele czynników. Każdy mecz jest wyzwaniem dla zawodników, którzy znają się wzajemnie bardzo dobrze - powiedział przed spotkaniem trener ZAKSY, Gheorghe Cretu.

loader

Pierwszy mecz półfinałowy ZAKSA - Jastrzębski Węgiel odbędzie się w środę, 30 marca. Jego początek o godzinie 20.00. Transmisja będzie dostępna w Polsacie Sport i online w serwisie Polsat Box Go. Mecz komentować będą Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga, a w studiu zasiądą Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur.

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel. TRANSMISJA półfinału Ligi Mistrzów

  • data: 30 kwietnia
  • godzina: 20.00
  • stacja: Polsat Sport
  • komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Rewanżowe spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu zaplanowano na czwartek, 7 kwietnia. W międzyczasie obie ekipy zagrają między sobą jeszcze jedno spotkanie - w Pluslidze.

RadioZET.pl