Zamknij

Wybrnął z sytuacji bez wyjścia. Reakcja Kłosa przebiła wszystko

Maciej Walasek
28.07.2022 14:53

Karol Kłos razem z reprezentacją Polski siatkarzy świętował brązowy krążek Ligi Narodów. Do zamieszania doszło w trakcie ceremonii medalowej, podczas której środkowy PGE Skry Bełchatów wykazał się refleksem.

Karol Kłos
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polscy siatkarze udanie zadebiutowali w pierwszej imprezie tego sezonu pod wodzą Nikoli Grbicia. Biało-czerwoni pokonali Włochów 3:0 w meczu o trzecie miejsce i wywalczyli brązowy medal Ligi Narodów. To już trzeci krążek zdobyty przez polską kadrę w rozgrywkach, które w 2018 roku zastąpiły Ligę Światową.

W trakcie ceremonii medalowej zawodnicy otrzymywali pamiątkowe medale. Gdy przyszła kolej na Karola Kłosa doszło do niezręcznej sytuacji. Kiedy środkowy dostał medal wyciągnął rękę, aby uściskać dłoń jednemu z oficjeli FIVB. Jednak ku zaskoczeniu siatkarza, ten go pominął i kontynuował wręczanie krążków. Na szczęście Kłos wykazuje się refleksem nie tylko podczas gry w bloku, czy ataku, ale także poza meczami. Gracz PGE Skry Bełchatów wybrnął z tej sytuacji i... sam sobie pogratulował drugą ręką.

Reakcja Kłosa przebiła wszystko. Refleks środkowego podczas wręczania medalu LN [WIDEO]

"Podsumowanie VNL’22 w jednym reelsiku" - napisał w opisie filmiku Kłos, który załączył opisywany fragment.

Internauci, ale i sami koledzy z drużyny docenili postawę Kłosa. "ode mnie uścisk" - napisał Piotr Nowakowski. "Szacuneczek" - dodał Bartosz Bednorz. "Gratulacje Karol. Dzięki Karol" -śmiała się jedna z użytkowniczek.

loader

RadioZET.pl