Serbia - Włochy NA ŻYWO: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
25.09.2018 08:00
Włochy - Serbia
fot. PAP/EPA

Włochy - Serbia NA ŻYWO: Transmisja meczu Final Six MŚ w siatkówce 2018 w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć. Mecz Serbia - Włochy: relacja i wynik online w internecie na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Włochy - Serbia będzie mieć ogromne znaczenie dla układu sił w "polskiej" grupie. To spotkanie odbędzie się w środę o godz. 21.15. Kolejnego dnia Polska zagra z Serbią, w piątek czeka nas mecz Polska - Włochy.

Mecz Serbia - Włochy: Transmisja TV i online

Włosi awansowali do Final Six MŚ w siatkówce z pierwszego miejsca w grupie. Wyprzedzili Rosję, Holandię i Finlandię. Serbia rywalizowała z Francją, Argentyną i Polską. W meczu z biało-czerwonymi zostali rozgromieni, ale trzeba podkreślić, że już przed meczem byli pewni awansu do najlepszej szóstki rozgrywek.

MŚ w siatkówce 2018: TERMINARZ. Kiedy mecze Final Six?

Mecz Włochy - Serbia będzie szczególny dla Italii, która jest współorganizatorem turnieju. Włosi zagrają przed własną publicznością. Jeśli wygrają, zrobią duży krok w stronę awansu do półfinału.

Włochy - Serbia: Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Mecz Włochy - Serbia na żywo: Transmisja TV w Polsacie Sport, online w ipla.tv. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl. Mecz w środę o godz. 21.15.

RadioZET.pl/AN