Zamknij

Włochy - Francja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć półfinał LN siatkarzy?

23.07.2022 20:03
Alessandro Micheletto, Daniele Lavia
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Włochy - Francja: transmisja TV i online drugiego półfinału Ligi Narodów. Gdzie będzie można obejrzeć starcie? W drugiej parze LN mistrzowie Europy Włosi zmierzą się z mistrzami olimpijskimi. Na jakim kanale zostanie przeprowadzona transmisja z tego pojedynku? Sprawdź najważniejsze informacje.

W sobotnich półfinałach Ligi Narodów nie będzie brakować emocji. Po pierwszym starciu Polski z USA kibice zasiądą do drugiego pojedynku Włochy - Francja. Do meczu mistrzów Europy z mistrzami olimpijskimi o grę w wielkim finale nie trzeba nikogo zachęcać.

Pierwsi przez ćwierćfinał przeszli siatkarze z Italii, którzy w środowym spotkaniu okazali się lepsi od Holendrów, pokonując ich 3:1. Trójkolorowi zagrali dzień później i bez większych problemów wyeliminowali Japonię 3:0.

Włochy - Francja: Transmisja TV online półfinału Ligi Narodów

Półfinał Ligi Narodów Włochy - Francja będzie drugim bezpośrednim meczem między tymi zespołami w tegorocznym turnieju. Wcześniej zawodnicy spotkali się w fazie zasadniczej, gdzie triumfowali Francuzi, wygrywając z Włochami w trzech setach: do 22, 24 i do 19.

Mecz Włochy - Francja na żywo odbędzie się w sobotę 23 lipca o godzinie 21:00. Spotkanie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

RadiozET.pl