Popis Wilfredo Leona w meczu z Rosją. Atomowe serwisy zmiażdżyły Sbornę [WIDEO]

09.10.2019 17:49
Wilfredo Leon

Wilfredo Leon ma za sobą kolejne udane spotkanie w Pucharze Świata. Reprezentant Polski w meczu z Rosją znów błyszczał w ataku, szczególnie w trzecim secie, gdzie popisał się trzema genialnymi zagrywkami z rzędu.

Wilfredo Leon wyróżniał się na parkiecie w meczu z Rosją. Przyjmujący zdobywał punkty jak natchniony , a szczególny popis umiejętności dał w trzecim secie. Reprezentant Polski przy stanie 16:10 stanął w polu serwisowym, zniechęcając przeciwników do dalszej walki.

TABELA Pucharu Świata siatkarzy 2019. Na którym miejscu Polacy?

Najpierw 26-latek dwa razy ucelował rywali, a za trzecim razem posłał piłkę w sam narożnik boiska. Ten moment szczególnie spodobał się Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), że ta opublikowała fragment gry na Twitterze.

Polska - Egipt: Kiedy i o której mecz Pucharu Świata siatkarzy? [DATA, GODZINA]

Finalnie Polacy pokonali Rosję 3:1. To była piąta wygrana biało-czerwonych w sześciu meczach w Pucharze Świata. W kolejnym meczu polscy siatkarze zmierzą się z Egiptem.