Zamknij

Wilfredo Leon niczym Cristiano Ronaldo. Rozchwytują go nawet rywale [WIDEO]

22.09.2019 13:11
Wilfredo Leon
fot. Screen

Wilfredo Leon rozchwytywany nawet przez rywali. Po przegranym 0:3 meczu z Polakami reprezentanci Hiszpanii poprosili przyjmującego biało-czerwonych o wspólne zdjęcia. Zobacz WIDEO tej sytuacji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wilfredo Leon zaliczył świetny występ w 1/8 finału mistrzostw Europy siatkarzy przeciwko Hiszpanii. Reprezentant Polski zdobył 19 punktów dla naszej drużyny, z czego aż siedem z nich uzyskał po fantastycznych zagrywkach.

Wilfredo Leon niczym Cristiano Ronaldo. O zdjęcia proszą go nawet rywale [WIDEO]

Polski przyjmujący kubańskiego pochodzenia zachwyca nie tylko kibiców i siatkarzy biało-czerwonych. Po przegranym 0:3 meczu z Polakami reprezentanci Hiszpanii poprosili Leona o zrobienie sobie wspólnych zdjęć. Siatkarz Sir Safety Perugia, niczym Cristiano Ronaldo, był rozchwytywany przez zawodników rywali.

Podopieczni Vitala Heynena są wciąż niepokonani po awansie do ćwierćfinału mistrzostw świata. W fazie grupowej zdobyli komplet punktów, przegrywając tylko jednego seta z reprezentacją Estonii, zaś w 1/8 finału gładko rozprawili się z Hiszpanami. W 1/4 biało-czerwonych czeka starcie z Niemcami. Jeśli Polacy pokonają swoich zachodnich sąsiadów, w półfinale zmierzą się z wygranym pojedynku Rosja - Słowenia.

RadioZET.pl/MG