Zamknij

Wilfredo Leon błyszczy nie tylko na boisku. Żona pęka z dumy

28.10.2021 18:34
Wilfredo Leon
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wilfredo Leon od lat błyszczy na boiskach w świecie siatkówki. Mało kto wiedział, że reprezentant Polski ma też kilka innych talentów. Jednym z nich zawodnik pochwalił się w mediach społecznościowych.

Wilfredo Leon w 2019 roku zadebiutował w barwach reprezentacji Polski. Od dwóch sezonów gra w barwach włoskiej Sir Safety Perugii i od lat zachwyca świat swoimi efektownymi atakami.

28-latek pod siatką potrafi popisywać się niesamowitymi zagraniami i razem z Bartoszem Kurkiem stanowi potężną ofensywę w ekipie biało-czerwonych. Razem z polską kadrą dołączył do swojej kolekcji kilka medali na różnych imprezach: mistrzostwach Europy, Lidze Narodów czy Pucharze Świata. Okazuje się, że poza boiskiem urodzony na Kubie gracz również ma się czym pochwalić.

Wilfredo Leon ma talent nie tylko do siatkówki

Leon w ostatnim czasie pojawił się na TikToku. Siatkarz opublikował nagranie z kuchni, w którym widzimy go przy piekarniku. Na koniec nagrania zawodnik pochwalił się fanom swoim ciastem.

Bez tytułu
fot. Wilfredo Leon/TikTok screen

Kibice byli pod wrażeniem zdolności Wilfredo Leona w kuchni. Nic dziwnego, jak żona siatkarza musi być dumna ze swojego męża.

RadioZET.pl