Vital Heynen postawi piwo wszystkim kibicom! Trzeba spełnić tylko jeden warunek [WIDEO]

Maciej Walasek
02.06.2018 19:30
Vital Heynen
fot. PAP

Vital Heynen powiedział, że jeśli reprezentacja Polski pokona w Łodzi w niedzielnym meczu Niemców, każdy polski kibic zgromadzony pod Atlas Areną dostanie piwo. Jedynym warunkiem, jaki musi zostać spełniony, to wygrana Polaków za trzy punkty.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W sobotę polscy siatkarze nie dali żadnych szans Chińczykom i pokonali ich bez żadnych problemów 3:0. Dzięki temu podopieczni Vitala Heynena umocnili się w klasyfikacji generalnej Ligi Narodów. Po meczu Belg złożył niecodzienną obietnicę. Trener biało-czerwonych przyznał, że jeżeli w niedzielę Polacy pokonają Niemców 3:0 albo 3:1, osobiście kupi każdemu kibicowi piwo.

Były selekcjoner m.in. wspomnianej reprezentacji Niemiec zapowiedział, że w przypadku wygranej za trzy punkty, sam pojawi się pod łódzką Atlas Areną i kupi piwo fanom. To nie pierwsza tego typu zapowiedź ze strony Heynena.

Zobacz także

W trakcie siatkarskiej Ligi Mistrzów przed pierwszym meczem Final Four w 2017 roku, Belg prowadzący VfB Friedrichschafen mierzył się z Zenitem Kazań. Wówczas obiecał, że za każdego wygranego seta, którego wygra jego zespół, postawi wszystkim piwo. Ostatecznie jego podopieczni wygrali jedną partię, a on dotrzymał słowa.

RadioZET.pl/MW