Zamknij

Vital Heynen chciał przemówić do kibiców. Belg nie dostał pozwolenia

19.09.2021 19:53
Vital Heynen
fot. PAP

Vital Heynen chciał przemówić do kibiców po ME siatkarzy 2021. Niestety, Belg w rozmowie z Polsatem Sport przyznał, że mimo próśb, nie dostał pozwolenia.

Vital Heynen najprawdopodobniej po raz ostatni wystąpił jako selekcjoner reprezentacji Polski. W niedzielę w katowickim Spodku biało-czerwoni pokonali Serbów 3:0 i sięgnęli po brązowe medale na tym turnieju.

Po zwycięstwie i szale radości kibice zostali w hali, żeby podziękować zawodnikom. Rundę honorową wokół hali wykonał sam Heynen, bijąc brawo polskim fanom. Miłośnicy siatkówki oczekiwali na przemowę belgijskiego szkoleniowca, który nie raz przemawiał w ważnych momentach. Przed samym meczem z Serbią było widać, jak 52-latek przechadza się po parkiecie z tabletem w dłoni, ćwicząc, to, co chce powiedzieć. Ostatecznie do nie doszło do żadnej przemowy.

Vital Heynen chciał przemówić do polskich kibiców. Nie dostał zgody

W rozmowie z Polsatem Sport Vital Heynen był wyraźnie wzruszony. Belg przyznał, że chciał przemówić do kibiców, ale...nie pozwolono mu na to.

Vital Heynen zakończył kontrakt w reprezentacji Polski i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że umowa z belgijskim szkoleniowcem nie zostanie przedłużona. Jednak na oficjalne informacje trzeba będzie jeszcze poczekać.

RadioZET.pl