Zamknij

Skandal na marszu antyszczepionkowców. Kompromitująca wpadka

22.01.2022 19:03
Arkadiusz Gołaś
fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News

To, co zdarzyło się na marszu antyszczepionkowców przekracza wszelkie granice. Podczas protestu w Poznaniu wśród "ofiar" szczepionki przeciwko COVID-19 zamieszczono Arkadiusza Gołasia.

W czasie marszu antyszczepionkowców w Poznaniu nie brakowało różnych transparentów, na których osoby próbowały przekonać innych, że szczepionki są szkodliwe dla zdrowia i życia ludzkiego. Wśród nich pojawiły się plakaty z wizerunkami osób, które umarły na koronawirusa. Oprócz ludzi ze świata sportu, którzy odeszli w młodym wieku znalazło się zdjęcie...Arkadiusza Gołasia.

Dla fanów siatkówki to bardzo znana postać, która w latach 2001-2005 występowała w reprezentacji Polski. Środkowy o ogromnym talencie był u progu wielkiej kariery, ale początek przygody został brutalnie przerwany. 16 września 2005 roku siatkarz zmarł w wypadku samochodowym w Austrii.

Zdjęcie Gołasia na marszu antyszczepionkowców. Totalna kompromitacja

Wówczas Gołaś jechał do Włoch, gdzie miał rozpocząć treningi w nowym klubie. W pewnym momencie pojazd prowadzony przez jego żonę zjechał na prawo i uderzył w betonową ścianę.

Na marszu antyszczepionkowców doszło do potwornej wpadki, bo zamiast zdjęcia siatkarza, miała pojawić się fotografia Krzysztofa Steligi, który zmarł w zeszłym roku w wieku 32 lat.

RadioZET.pl