Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel. Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

12.03.2021 16:05
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Transmisja

Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel TRANSMISJA: W półfinale Pucharu Polski siatkarzy Trefl Gdańsk zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie. Transmisja meczu Trefl - Jastrzębski Węgiel będzie dostępna w TV i stream online w internecie.

Trefl przystępuje do tego spotkania po hitowym starciu w 1/4 finału, w którym pokonał ekipę PGE Skry Bełchatów. Podopieczni Michała Winiarskiego wygrali 3:1. Jastrzębski Węgiel natomiast okazał się lepszy od BKS Visły Bydgoszcz 3:0.

W turnieju finałowym Pucharu Polski, oprócz Trefla Gdańsk i Jastrzębskiego Węgla, zagrają Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Aluron CMC Warta Zawiercie. Oba półfinały rozegrane zostaną w sobotę, 13 marca.

Trefl - Jastrzębski Węgiel: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Tytułu najlepszej drużyny Pucharu Polski broni ZAKSA, która triumfowała w rozgrywkach w 2019 roku. Wtedy pokonała w finale Jastrzębski Węgiel. Rok temu z powodu pandemii koronawirusa finałowy turniej został odwołany - a co za tym idzie - nie wyłoniono zwycięzcy.

Mecz Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel w sobotę o godz. 17.30. Transmisja w Polsat Sport i online stream w serwisie ipla.tv.