Siatkarze wracają dziś do Polski. O której godzinie lądują w Warszawie? AKTUALIZACJA

Andreas Nicolaides
01.10.2018 11:45
Polscy siatkarze, MŚ 2018
fot. PAP/EPA

Polscy siatkarze w niedzielę obronili tytuł mistrzów świata, tak jak cztery lata temu, pokonując w finale Brazylię. W poniedziałek wrócą do kraju. O której godzinie wylądują na lotnisku Chopina w Warszawie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski zachwyciła cały świat. Przed rozpoczęciem turnieju niewielu stawiało, że biało-czerwoni zajdą tak daleko. Zwłaszcza, że w drugiej fazie turnieju podopieczni Vitala Heynena byli bliscy odpadnięcia - przegrali dwa kolejne mecze - z Argentyną i Francją. Na szczęście w meczu "o życie" pokonali Serbów i awansowali do Final Six.

O której godzinie siatkarze lądują w Warszawie?

W decydujących spotkaniach nie zawiedli. Ograli kolejno Serbię, Włochy, USA i Brazylię. Obronili tytuł mistrzów świata sprzed czterech lat, a Bartosz Kurek wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Kiedy przylot siatkarzy do Polski? O której godzinie? AKTUALIZACJA

W poniedziałek polscy siatkarze wylądują na lotnisku Chopina. O której godzinie będzie można ich powitać? Przylot siatkarzy pierwotnie planowany była na godzinę 13.00. Z powodu uszkodzenia samolotu zawodnicy dotrą do Warszawy dopiero około godz. 17.45.

Powitanie odbędzie się na terenie terminalu 2.

MEMY po meczu Polska - Brazylia:

RadioZET.pl/AN