Puchar Polski - TERMINARZ turnieju finałowego. Kiedy mecze? O której?

14.03.2021 09:19
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk

Puchar Polski siatkarzy - PROGRAM turnieju finałowego. Kiedy i o której mecze Pucharu Polski siatkarzy? Puchar Polski - TERMINARZ turnieju finałowego. W weekend 13-14 marca cztery zespoły PlusLigi powalczą o krajowy puchar. Sprawdź dokładną rozpiskę Pucharu Polski.

• Puchar Polski siatkarzy odbędzie się w dniach 13-14 marca;
  • Trofeum broni Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle;
  • Cztery zespoły powalczą w turnieju Final Four w Krakowie.

Puchar Polski siatkarzy zaplanowano na połowę marca, a dokładniej na dni 13-14.03. Cztery zespoły powalczą w turnieju Final Four, który zostanie rozegrany w Krakowie, a zawodnicy będą rywalizować w Hali Widowiskowo-Sportowe Suche Stawy. W grze o Puchar Polski pozostali już tylko: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Trefl Gdańsk, Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie.

Ci pierwsi pokonali w ćwierćfinale Asseco Resovię Rzeszów 3:0, gdańszczanie wyeliminowali PGE Skrę Bełchatów 3:1, gracze z Jastrzębia wygrali z BKS Visłą Bydgoszcz 3:0, a siatkarze Aluronu triumfowali w meczu z BBTS Bielsko-Biała 3:0.

Puchar Polski: TERMINARZ turnieju finałowego. Kiedy i o której mecze?

W półfinałach Pucharu Polski ZAKSA pokonała Zawiercie 3:0.

W drugiej ciekawszej parze Jastrzębski Węgiel triumfował w starciu z Treflem Gdańsk 3:1.

Pucharu Polski bronią siatkarze ZAKSY, którzy w 2019 roku pokonali w finale Jastrzębski Węgiel 3:1. W ubiegłym roku w najlepszej czwórce poza ekipą Nikoli Grbicia znalazł się Trefl, Skra i Verva Warszawa, ale z powodu pandemii koronawirusa, rywalizacja nie doszła do skutku.

Puchar Polski siatkarzy 2021: PROGRAM meczów: