Zamknij

Polska - Włochy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć Ligę Narodów?

28.05.2021 19:00
Polska - Włochy TRANSMISJA
fot. PAP/EPA

Polska - Włochy TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć pierwszy mecz siatkarzy w Lidze Narodów 2021. Transmisja meczu Polska - Włochy będzie dostępna w TV i online stream w internecie. Relacja i wynik spotkania na sport.radiozet.pl w piątek od godziny 19.30.

  • Polska w pierwszym meczu Ligi Narodów siatkarzy 2021 zagra z Włochami
  • Mecz Polska - Włochy odbędzie się w piątek o godzinie 19.30. Relacja i wynik na żywo na sport.radiozet.pl
  • Transmisja meczu Polska - Włochy będzie dostępna w TVP 2 i online stream w tvpsport.pl

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w Lidze Narodów od meczu z Włochami. Trener Vital Heynen nie zamierza lekceważyć rywala i postawi w piątek na najsilniejszy skład. W kadrze na turniej znalazł miejsce m.in. dla Wilfredo Leona, Michała Kubiaka czy Mateusza Bieńka.

Polska - Włochy: Transmisja w TV, mecz Ligi Narodów online stream

Dla biało-czerwonych Liga Narodów będzie nie tylko walką o kolejne trofeum, ale przede wszystkim przygotowaniem do najważniejszej imprezy sezonu - igrzysk olimpijskich w Tokio. Polacy w tegorocznej Lidze Narodów postarają się przynajmniej powtórzyć wynik z zeszłego turnieju, a może nawet go przebić. Przypomnijmy, że w 2019 roku biało-czerwoni zakończyli zmagania na trzecim miejscu. W meczu o brąz pokonali wtedy Brazylię.

Mecz z Włochami będzie dla Leona i spółki rozpoczęciem prawdziwego maratonu. Już w sobotę czeka ich kolejny mecz - z Serbią, w niedzielę natomiast zmierzą się ze Słowenią. Potem przyjdzie czas na trzydniową przerwę, by znów rozegrać trzy kolejne mecze w trzy dni - z Australią, USA i Rosją.

ZOBACZ WIĘCEJ: Liga Narodów siatkarzy TERMINARZ. Kiedy grają Polacy? [PROGRAM]

Polska - Włochy: Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy w Lidze Narodów 2021?

Transmisja spotkania Polska - Włochy będzie dostępna w TVP 2, Polsacie Sport i online stream w TVPSPORT.PL. Mecz Polska - Włochy na żywo w piątek o godzinie 19.30. Relacja i wynik starcia Ligi Narodów 2021 na sport.radiozet.pl.