Polska - Włochy: TRANSMISJA w TV, online. Gdzie oglądać Ligę Narodów w siatkówce? [21.05]

Jolanta Waligóra
21.05.2019 10:53
Polska - Włochy: TRANSMISJA w TV, online. Gdzie oglądać Ligę Narodów w siatkówce? [21.05]
fot. DARIUSZ GDESZ/POLSKAPRESS/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć mecz siatkówki Polska - Włochy w Lidze Narodów Kobiet 2019 i o której godzinie? Transmisja ze sportowego wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie zarówno w telewizji, jak i w internecie. Szczegółowe informacje o meczu Polska - Włochy w Lidze Narodów 21.05 można znaleźć poniżej.

Siatkówka, Polska - Włochy 2019: gdzie obejrzeć Ligę Narodów 21.05? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji meczu siatkówki Polska - Włochy 21.05 online i w TV.

Siatkówka, Polska - Włochy: TRANSMISJA. O której i gdzie oglądać w TV? [21.05]

Transmisja meczu Polska - Włochy w Lidze Narodów 2019 odbędzie się we wtorek, 21 maja. Długo wyczekiwane wydarzenie sportowe będzie można obejrzeć w telewizji. Mecz siatkówki Polska - Włochy 21.05 na żywo transmitowany będzie na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:30. Z kolei studio w TVP Sport wystartuje o 20:05, a w Polsat Sport o 19:30.

Mecz Polska - Włochy będzie pierwszym starciem Biało-Czerwonych w Lidze Narodów Kobiet. Siatkarki są jednak bardzo dobrze przygotowane do tej rywalizacji, o czym świadczy wygrany kilka dni temu mecz z Japonią w finale prestiżowego turnieju w Montreux. Po meczu z reprezentacją Włoch, Polki w Lidze Narodów zmierzą się następnie z Niemkami oraz z Tajkami. Wszystkie spotkania odbywać się będą w Opolu.

Liga Narodów siatkarek - turniej w Opolu: Kiedy grają Polki?

Polska - Włochy: ONLINE. Gdzie obejrzeć Ligę Narodów w siatkówce?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami - siatkarskie spotkanie dostępne będzie także online. Mecz Polska - Włochy w Lidze Narodów będzie można obejrzeć bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w serwisie ipla.tv.

Dodatkowo relacja meczu Polska - Włochy na żywo na sport.radiozet.pl

RadioZET.pl/JW