Polska - Włochy: Kiedy i o której mecz o brązowy medal ME? [DATA, GODZINA]

07.09.2019 20:32
Polska - Włochy KIEDY GODZINA
fot. PAP

Polska - Włochy GODZINA. Polska - Włochy w meczu o brązowy medal ME siatkarek 2019. O KTÓREJ GODZINIE grają biało-czerwone? Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć spotkanie w Ankarze, które zadecyduje o tym, która drużyna zdobędzie brązowy medal. Polska – Włochy: O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarki w meczu o 3. miejsce ME? KIEDY mecz Polska – Włochy? GODZINA meczu Polska – Włochy siatkarek w ME.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polskie siatkarki zakończyły fazę grupową mistrzostw Europy na drugim miejscu. Po zaskakującej wygranej z Włoszkami 3:2, podopieczne Jacka Nawrockiego uniknęły siatkarskich potęg w drabince ME. Dzięki temu biało-czerwone w 1/8 finału ME 2019 zagrały z Hiszpankami, które rozbiły 3:0.

Jeszcze przed rozpoczęciem fazy pucharowej było jasne, że reprezentacja Polski siatkarek zagra ze zwycięzcą pary Słowenia - Niemcy. Finalnie górą w tym pojedynku była ta druga drużyna i to z nią walczyliśmy o półfinał mistrzostw Europy. Ćwierćfinał zakończył się wygraną Polek po niezwykle emocjonującym tie-breaku i świetnym występie Magdaleny Stysiak. W 1/2 finału podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzyły się z Turczynkami, które ostatecznie pokonały Polki 3:1.

Biało-czerwonym został mecz o brązowy medal ME, w którym powalczą z Włoszkami.

ME siatkarek: Droga do półfinału otwarta. Sprawdź turniejową drabinkę

Polska - Włochy: GODZINA. O której mecz o brąz ME siatkarek 2019?

Mecz Polska – Włochy odbędzie się w niedzielę, 8 września o godzinie 16:00.

ME siatkarek 2019: Pary finałowych meczów - TERMINARZ:

Włochy - Polska (16:00)

Serbia - Turcja (18:30)

Mecz Polska - Włochy na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 16.00.

RadioZET.pl/MW