Zamknij

Polska - Ukraina: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć 1/8 finału ME?

29.08.2021 18:20
Polska - Ukraina: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć 1/8 finału ME?
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Polska - Ukraina na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z meczu Polska - Ukraina w 1/8 finału mistrzostw Europy siatkarek 2021. Na jakim kanale obejrzeć mecz Polska - Ukraina na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Ukraina na ME siatkarek 2021!

Reprezentantki Polski do ostatniego meczu grupowego, w którym grały z Bułgarią, zachowały miano ekipy niepokonanej podczas mistrzostw Europy. Biało-czerwone w Płowdiw ograły kolejno Niemki 3:1, Greczynki 3:0, Czeszki 3:1 oraz Hiszpanki 3:0. Polki przegrały jednak z Bułgarkami, co nieco utrudni im awans do kolejnych rund.

Podopieczne Jacka Nawrockiego w meczu 1/8 finału zagrają z Ukrainą. Jeśli ją pokonają, trafią na zwycięzcę pary Turcja - Czechy.

Polska - Ukraina: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać 1/8 finału ME siatkarek na żywo?

Ukrainki na siatkarskich ME przegrały w dwóch meczach: z Holandią (3:0) oraz Turcją (3:0), a wygrały w trzech: ze Szwecją, Rumunią i Finlandią. Polki w fazie grupowej pokonały Niemki, Czeszki, Hiszpanki i Greczynki.

Polska - Ukraina na żywo: Kiedy i o której godzinie ME siatkarek? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Polska - Ukraina w ME siatkarek 2021 odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia o godz. 19:30. Transmisja TV meczu na kanale Polsat Sport, zaś online na stronie ipla.tv oraz w aplikacji Ipla TV. Relacja live i wynik online meczu Polska - Ukraina na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl