Zamknij

Polska - Ukraina: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać mecz ME siatkarzy?

19.09.2019 19:01
Polska - Ukraina Transmisja TV na ME siatkarzy
fot. PAP

Polska - Ukraina: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Ukraina na mistrzostwach Europy? Transmisja Polska - Ukraina w TV i online - wynik i stream online w internecie. Relacja z meczu Polska - Ukraina na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Ukraina: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Ukraina? Podopieczni Vitala Heynena co prawda w swoim pierwszym meczu grupy D stracili seta z Estończykami, ale w trzech kolejnych w ekspresowym tempie rozprawili się kolejno z Holendrami, Czechami i Czarnogórcami. Są już bardzo blisko awansu do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie, co przypieczętować mają czwartkowym pojedynkiem z Ukraińcami.

Polska - Ukraina: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

ME siatkarzy 2019: TABELA i wyniki grupy D. Na którym miejscu Polacy?

- Właśnie dlatego chyba, że spodziewaliśmy się, iż rywale w grupie nie sprawią nam raczej problemu, to nie rozgrywaliśmy przed tym turniejem żadnych spotkań kontrolnych. Wiedzieliśmy, jacy przeciwnicy na nas czekają i że to oni będą takimi naszymi sparingpartnerami. Nastawiliśmy się od początku na to, nikomu oczywiście nic nie ujmując, że powinniśmy w tej grupie bez żadnego problemu zająć pierwsze miejsce - mówił Piotr Nowakowski.

W czwartek biało-czerwoni zakończą udział w fazie grupowej. Ich dalszy los będzie zależał od układu w tabelach grup D i B, z których cztery czołowe zespoły trafiają na siebie w 1/8 finału. Jeden z dwóch wariantów zakłada, że Polacy - w przypadku kolejnych zwycięstw - na dwa pierwsze spotkania fazy pucharowej trafią do Apeldoorn, potem półfinał w Lublanie, a następnie w Paryżu finał lub mecz o brąz.

ME siatkarzy: Z kim Polska zagra w 1/8 finału? Kiedy mecz?

Polska - Ukraina: Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online i stream

- W tym wypadku rzeczywiście byłoby trochę jeżdżenia. Czy wymyślili to Francuzi, żeby nas podmęczyć? Jeśli tak, to mam nadzieję, że trafimy na nich i zrewanżujemy się im za to na boisku - powiedział środkowy reprezentacji Polski.

Mecz Polska - Ukraina będzie można oglądać na antenie: TVP1,  Polsat Sport i Super polsat. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP