Zamknij

Polska - USA: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

18.06.2021 17:00
Maria Stenzel
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polska - USA w Lidze Narodów siatkarek 2021 na żywo na sport.radiozet.pl. Transmisja i live stream z 13. meczu reprezentacji Polski siatkarek w Lidze Narodów. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - USA w LN siatkarek 2021!

  1. Polska - USA: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?
  2. Polska - USA: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz LN siatkarek?

Reprezentacja Polski siatkarek zagra z USA w ramach 13. kolejki meczów Ligi Narodów 2021. Biało-czerwone, które w ostatnim meczu przegrały z Niemkami 0:3, chociaż były faworytkami, teraz zmierzą się ze znacznie cięższym rywalem.

Podopieczne Jacka Nawrockiego, wskazywane przez wielu ekspertów przed rozpoczęciem LN jako niemal pewne awansu do Final Four, zdecydowanie zawodzą. Polskie siatkarki tylko cztery razy pokonywały swoje rywalki, a aż ośmiokrotnie musiały uznawać wyższość przeciwniczek. Na ten moment w tabeli plasują się na 11. miejscu z zaledwie 13 punktami na koncie.

Polska - USA: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

Amerykanki z kolei przodują w Lidze Narodów i nie przegrały do tej pory ani jednego meczu. Co więcej, nie rozegrały również żadnego tie-breaku.

W ostatnich 10 latach Polska mierzyła się z USA czterokrotnie. Wszystkie cztery razy zwyciężały Amerykanki.

Polska - USA: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz LN siatkarek?

Mecz Polska - USA w 13. kolejce Ligi Narodów siatkarek odbędzie się w piątek, 18 czerwca, o godzinie 18:00, w "bańce" w Rimini.

RadioZET.pl