Zamknij

Polska - USA: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Świata siatkarzy?

03.10.2019 13:14
Polska - USA TRANSMISJA TV i online
fot. PAP

Polska-USA: TRANSMISJA TV i online Pucharu Świata siatkarzy. Gdzie obejrzeć spotkanie Polska-USA? Na jakim kanale w telewizji będzie można oglądać Polska-USA? Gdzie na streamie oglądać Polska-USA?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska – USA: Transmisja TV i online stream. Polscy siatkarze rozegrali już dwa mecze w ramach Pucharu Świata siatkarzy. W pierwszym starciu biało-czerwoni wygrali z Tunezją 3:0, a w drugim pojedynku byli lepsi od Japończyków, zwyciężając 3:1. W tych meczach grali zmiennicy, którzy zastępowali mistrzów świata.

Polska-USA: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz?

Jednym z głośniejszych wydarzeń jest powrót Bartosza Kurka, który w ostatnich miesiącach leczył uraz kręgosłupa. W spotkaniu z gospodarzami turnieju na parkiecie pojawili się także siatkarze, którzy w ostatnim czasie wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy: Artur Szalpuk i Jakub Kochanowski.

TABELA Pucharu Świata siatkarzy 2019. Na którym miejscu Polacy?

W czwartek zespół Vitala Heynena miał dzień przerwy. Tego dnia selekcjoner podjął decyzję o wysłaniu dziewięciu zawodników do Polski. Wśród nich byli m.in. Bartłomiej Lemański, Rafał Szymura, Grzegorz Łomacz i Jakub Popiwczak. W najbliższym czasie do drużyny dołączy również Michał Kubiak.

Amerykanie mieli zdecydowanie groźniejszych rywali w pierwszych meczach Pucharu Świata. Najpierw ulegli Argentynie 2:3, ale w drugim pojedynku z Włochami byli górą i wygrali 3:1.

Polska-USA: Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Świata w TV, stream i ONLINE?

Polska – USA: O KTÓREJ i kiedy mecz Polaków w PŚ siatkarzy? GODZINA meczu Polska – USA

Mecz Polska-USA będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport, TVP1. Spotkanie można też śledzić w internecie na sport.tvp.pl. Relacja wyniku na żywo odbędzie się też na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl