Polska - USA NA ŻYWO: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Maciej Walasek
28.09.2018 08:35
polscy siatkarze
fot. PAP

Mecz Polska - USA: Transmisja półfinału MŚ w siatkówce 2018 w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć Polska - USA. Relacja i wynik na żywo online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polacy po awansie do półfinału mistrzostw świata zagrają z USA. Biało-czerwonych czeka bardzo trudne zadanie, ponieważ ekipa Stanów Zjednoczonych prezentuje wysoką formę na mundialu i nie przegrała na turnieju ani jednego meczu.

Z ekipą USA, Polakom nie wiodło się w ostatnim czasie najlepiej. W latach 2014-18 zmierzyli się z nią dotychczas dziewięciokrotnie, a tylko dwa razy - dwukrotnie w 2015 roku - wyszli z tych konfrontacji zwycięsko.

Mecz Polska - USA: Transmisja TV i online

- To poukładana ekipa, zawodnicy są w odpowiednim wieku - swoje już wygrali i przegrali. Na pewno to niewygodny przeciwnik, ale czy Brazylia byłaby łatwiejszym? Chyba nie. To jest półfinał. Mecze na tym etapie są przeważnie bardzo trudne. Często decyduje, poza formą siatkarską, też to "coś", czyli trochę szczęścia, trochę serducha. Mam nadzieję, że to będzie po naszej stronie - zaznaczył rozgrywający biało-czerwonych Fabian Drzyzga.

Polska - USA: Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Mecz Polska - USA na żywo: Transmisja TV w TVP 2, TVP Sport, Polsacie Sport. Online w ipla.tv i sport.tvp.pl. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl. Mecz w sobotę o godz. 21.15.

RadioZET.pl/MW