Zamknij

Polska – USA: O KTÓREJ i kiedy mecz Polaków w PŚ siatkarzy? GODZINA meczu Polska – USA

03.10.2019 09:35
Polska - USA O KTÓREJ godzinie?
fot. PAP

Polska – USA O KTÓREJ mecz w Pucharze Świata siatkarzy? Polska – USA godzina meczu. Kiedy grają Polacy? Na kogo postawi Vital Heynen w meczu Polska – USA? Puchar Świata siatkarzy: Polska – USA KIEDY mecz i o której godzinie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polscy siatkarze nie mają chwili wytchnienia. Tuż po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw Europy mistrzowie świata musieli przenieść się z Francji do Japonii, gdzie zaledwie po 48 godzinach od finału tej pierwszej imprezy zaczął się azjatycki turniej.

W związku z tym poszerzono skład zawodników reprezentacji Polski. Wobec tego jeszcze w trakcie trwania ME do Kraju Kwitnącej Wiśni polecieli m.in. Łukasz Kaczmarek, Norbert Hubert i Jakub Popiwczak. Z kolei pierwsza drużyna biało-czerwonych dołączyła do zespołu po kilku dniach.

TABELA Pucharu Świata siatkarzy 2019. Na którym miejscu Polacy?

Polska-USA: Kiedy mecz Polaków? O KTÓREJ grają siatkarze?

Istotnym wydarzeniem Pucharu Świata siatkarzy jest powrót do gry Bartosza Kurka. Najlepszy zawodnik mistrzostw świata zmagał się z kontuzją kręgosłupa, przez co ominął go turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich oraz mistrzostwa Starego Kontynentu. W pierwszym meczu inauguracyjnym ekipa Vitala Heynena bez problemów pokonała Tunezję 3:0. W drugim spotkaniu wygrali z gospodarzami PŚ siatkarzy 3:1.

W trzecim starciu Polacy zmierzą się z USA. Mecze z Amerykanami nie należą do prostych i często bywają męczące. Przypomnijmy, że w ciągu 15 dni Pucharu Świata biało-czerwoni zagrają aż 11 meczów.

Puchar Świata w siatkówce 2019. Kiedy gra Polska? [TERMINARZ]

Polska-USA: GODZINA meczu PŚ siatkarzy. Kiedy?

– Puchar Świata to impreza ciężka i długa, byłem już na niej. To najtrudniejszy turniej na świecie, gra się praktycznie codziennie. Jest dużo meczów, do tego dochodzą podróże. Federacja światowa przygotowała nam kolejną bombę w tym sezonie, ale nic nie możemy z tym zrobić. Jedziemy tam i życzyłbym sobie tylko, żebyśmy przetrwali w zdrowiu – mówił jeszcze przed turniejem Mateusz Bieniek.

Mecz Polska – USA w Pucharze Świata siatkarzy zaplanowano na piątek, 4 października. Początek spotkania Polska-USA o godzinie 8:00 czasu polskiego. Relacja live i wynik online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl