Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Liga Narodów siatkarek: Polska - USA: Gdzie oglądać mecz? O której godzinie?

12.06.2019 07:00
sport

Polska - USA w Lidze Narodów siatkarek. To drugi mecz biało-czerwonych w turnieju rozgrywanym w chińskim Jiangmen. Transmisja TV i online Polska - USA w Lidze Narodów siatkarek 2019. O której godzinie grają Polki z USA? Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się mecz i gdzie obejrzeć pojedynek Polska - USA.

Malwina Smarzek fot. Twitter

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - USA w Lidze Narodów siatkarek. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV i o której początek spotkania reprezentacji Polski? Kadra prowadzona przez Jacka Nawrockiego bardzo dobrze rozpoczęła zmagania w Siatkarskiej Lidze Narodów. Polki pokonały m.in. Rosjanki, Brazylijki i Holenderki. Na swoim koncie biało-czerwone mają trzy porażki: z Włoszkami, Serbkami i z Chinkami, z którymi przegrały w pierwszym meczu turnieju w Jiangmen.

Liga Narodów siatkarek: Kiedy kolejny turniej Polek? Z kim zagrają?

Polska - USA: Gdzie będzie transmisja? Gdzie obejrzeć mecz w TV?

Polska - USA będzie kolejnym ważnym sprawdzianem dla Polek. W tej chwili nasza drużyna zajmuje 6. miejsce w tabeli Ligi Narodów z dorobkiem 20 punktów. Tuż przed nami są Amerykanki, które mają tylko jedno "oczko" przewagi. W związku z tym kibice mogą liczyć, że mecz Polska - USA będzie niezwykle emocjonujący. Polska - USA będzie można obejrzeć na antenach TVP Sport i Polsatu Sport. 

Liga Narodów siatkarek: Które miejsce zajmują Polki? Sprawdź AKTUALNĄ TABELĘ

- Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, że dziewczyny sobie tak fajnie radzą. Kreują się nowe gwiazdy. Najważniejsza jest jednak ta docelowa impreza, czyli sierpniowy turniej kwalifikacyjny do igrzysk. Ważne, żeby dziewczyny miały poczucie, że zrobiły dobrą robotę - chwaliła polską reprezentację Małgorzata Glinka-Mogentale.

Polska - USA: O której godzinie grają Polki?

Polska - USA: godzina meczu. Biało-czerwone rozpoczną spotkanie z USA w Lidze Narodów siatkarek w środę 12 czerwca. Początek meczu o godzinie 10:00.

RadioZET.pl/MW

Oceń