Zamknij

Polska - USA: Kiedy i o której mecz LN siatkarek? [GODZINA, DATA]

18.06.2021 12:50
Magdalena Stysiak
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polska - USA GODZINA, DATA: Kiedy mecz Polek w Lidze Narodów siatkarek? O której godzinie polskie siatkarki grają w 13. kolejce meczów LN? Sprawdź podstawowe informacje nt. meczu Polska - USA w LN siatkarek 2021.

  1. Polska - USA: Kiedy i o której mecz LN siatkarek? [GODZINA, DATA]
  2. Polska - USA GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz LN siatkarek?

Reprezentacja Polski siatkarek zagra z USA w ramach 13. kolejki meczów Ligi Narodów 2021. Biało-czerwone, które w ostatnim meczu przegrały z Niemkami 0:3, chociaż były faworytkami, teraz zmierzą się ze znacznie cięższym rywalem.

Podopieczne Jacka Nawrockiego, wskazywane przez wielu ekspertów przed rozpoczęciem LN jako niemal pewne awansu do Final Four, zdecydowanie zawodzą. Polskie siatkarki tylko cztery razy pokonywały swoje rywalki, a aż ośmiokrotnie musiały uznawać wyższość przeciwniczek. Na ten moment w tabeli plasują się na 11. miejscu z zaledwie 13 punktami na koncie.

Polska - USA: Kiedy i o której mecz LN siatkarek? [GODZINA, DATA]

Amerykanki z kolei przodują w Lidze Narodów i nie przegrały do tej pory ani jednego meczu. Co więcej, nie rozegrały również żadnego tie-breaku.

W ostatnich 10 latach Polska mierzyła się z USA czterokrotnie. Wszystkie cztery razy zwyciężały Amerykanki.

Polska - USA GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz LN siatkarek?

Mecz Polska - USA w 13. kolejce Ligi Narodów siatkarek odbędzie się w piątek, 18 czerwca, o godzinie 18:00, w "bańce" w Rimini.

RadioZET.pl