Zamknij

Polska - Turcja: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

27.05.2021 17:02
Polska - Turcja
fot. PAP

Polska - Turcja: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć trzeci mecz Polek w Lidze Narodów 2021? Na jakim kanale oglądać starcie Polska - Turcja? Gdzie zobaczyć online?

Polskie siatkarki w czwartek czeka jeden z najtrudniejszych meczów w tegorocznej Lidze Narodów. Rywalkami biało-czerwonych będzie Turcja – wicemistrzynie Europy. W swoim pierwszym meczu pokonały Serbię po zaciętym boju 3:2. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie kadry Jacka Nawrockiego z Włoszkami.

Po udanej inauguracji, Polki w swoim drugim starciu w Lidze Narodów przegrały z Serbią 1:3. W każdym meczu gra biało-czerwonych pozostawiała wiele do życzenia. Polki zwłaszcza w drugim pojedynku nie kończyły pierwszego ataku, miały kiepskie przyjęcie i nie potrafiły porazić rywalek zagrywką. LN siatkarek to długi turniej, więc miejmy nadzieje, że dyspozycja polskich siatkarek będzie szła w górę.

Polska - Turcja GODZINA, DATA. Kiedy grają siatkarki w Lidze Narodów?

Polska - Turcja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz?

Po meczu z Turcją Polki będą miały kilka dni wolnego. Kolejne spotkanie rozegrają dopiero w poniedziałek, 31 maja. Ich rywalkami będą siatkarki z Korei Południowej. Później biało-czerwone grać będą m.in. z Belgią i Dominikaną. Pierwszą fazę turnieju zakończą dopiero 20 czerwca. Wtedy zmierzą się z Rosjankami.

Polska - Turcja na żywo odbędzie się w czwartek, 27 maja o godzinie 18:00. Mecz będzie można oglądać w telewizji na TVP Sport i Polsacie Sport. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl