Polska - Turcja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć półfinał kwal. siatkarek do IO?

11.01.2020 17:33
Polska - Turcja
fot. CEV

Mecz Polska - Turcja na żywo w tv i online. Transmisja i live stream półfinału kwalifikacji olimpijskich siatkarek. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie półfinałowe turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich Tokio 2020 Polska - Turcja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Biało-czerwone przed ostatnim spotkaniem z Azerbejdżanem teoretycznie mogły sobie wybrać półfinałowego rywala, ale nie zamierzały kalkulować i gładko wygrały 3:0. W tej sytuacji dojdzie do rewanżu za ubiegłoroczne mistrzostwa Starego Kontynentu, kiedy to w Ankarze gospodynie pokonały Polki 3:1 w spotkaniu o finał.

To będzie jednak inny mecz, choćby z tego powodu, że Turczynki będą pozbawione dużego atutu, jakim zawsze jest własna publiczność. Grając w Niderlandach też mogą liczyć wsparcie swoich rodaków; w meczu przeciwko Belgii na Omnisport Arena pojawiło się ich około tysiąca.

Mecz Polska - Turcja w telewizji i live stream w internecie

Guidetti po awansie do półfinału komplementował polski zespół za grę w tym turnieju i do końca nie jest szczęśliwy, że przyjdzie mu się zmierzyć z drużyną Jacka Nawrockiego.

Zuzanna Górecka tajną bronią Nawrockiego. 19-latka zachwyca także urodą [ZDJĘCIA]

- Na tym etapie nie ma znaczenia, z kim się gra, ale też nie jestem do końca szczęśliwy, że trafiliśmy na Polki. Skoro były bliskie pokonania Niderlandek 3:0, to znaczy, że są w dobrej formie. Zresztą widziałem ten zespół - Smarzek-Godek, Stysiak czy Wołosz są w świetnej dyspozycji. Niestety, ten system kwalifikacji jest zły, skoro do najważniejszego turnieju mamy tak mało czasu na przygotowania. Ale to akurat dotyczy wszystkich zespołów – powiedział włoski szkoleniowiec.

W drugim półfinale Niderlandy zagrają z Niemcami (17:15). Tylko zwycięzca niedzielnego finału uzyska prawo gry w Tokio.

Polska - Turcja: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Polska - Turcja w półfinale europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich Tokio 2020 odbędzie się w sobotę 11 stycznia o godz. 20:45. Transmisja TV w TVP 1 i Polsat Sport oraz online na stronach sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl/PAP