Polska - Turcja w Lidze Narodów siatkarek: Gdzie oglądać mecz? O której godzinie?

Maciej Walasek
13.06.2019 09:14
polskie siatkarki
fot. Twitter

Polska - Turcja w Lidze Narodów siatkarek. Biało-czerwone kończą zmagania w turnieju rozgrywanym w chińskim Jiangmen. Transmisja TV i online Polska - Turcja w Lidze Narodów siatkarek 2019. O której godzinie grają Polki z USA? Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się pojedynek i gdzie obejrzeć spotkanie Polska - Turcja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Turcja w Lidze Narodów siatkarek 2019 .Gdzie obejrzeć mecz i o której godzinie się zacznie? Transmisja TV. Polskie siatkarki po porażce z Chinkami 0:3 i Amerykankami 1:3 w Jiangmen w czwartym turnieju Ligi Narodów spadły na szóste miejsce w tabeli. Na czele klasyfikacji wciąż znajdują się Turczynki, które we wtorek nadspodziewanie łatwo ograły Amerykanki 3:0. Kadra prowadzona przez Jacka Nawrockiego bardzo dobrze zaczęła fazę interkontynentalną. Polki mają na koncie siedem zwycięstw i cztery porażki. Ostatnie dwie przydarzyły im się właśnie w Jiangmen, dlatego biało-czerwone chcą zakończyć turniej zwycięstwem.

Liga Narodów siatkarek: Które miejsce zajmują Polki? Sprawdź AKTUALNĄ TABELĘ

Polska - Turcja: Gdzie będzie transmisja? Gdzie obejrzeć mecz w TV?

Jednak przeciwnik wcale nie będzie taki łatwy. Reprezentacja Turcji z przytupem weszła w Ligę Narodów siatkarek i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. O ich wynikach świadczy ich pozycja w Lidze Narodów, gdzie są liderkami. Jedną z nadziei Polek będzie Malwina Smarzek, która jest jedną z wiodących zawodniczek. Zdaniem Małgorzaty Glinki-Mogentale to jednak nie ta siatkarka będzie czołową postacią w drużynie trenera Jacka Nawrockiego.

Liga Narodów siatkarek: Kiedy kolejny turniej Polek? Z kim zagrają?

- Każda drużyna musi mieć lidera. Wydaje mi się, że u biało-czerwonych to będzie Joasia Wołosz. Ona jest wzorcem do naśladowania. Zdobycie dwa razy z rzędu mistrzostwa Włoch robi wrażenie. Ona jest mózgiem zespołu na boisku, kreuję grę - powiedziała. Mecz Polska - Turcja będzie można obejrzeć na antenach TVP Sport i Polsatu Sport oraz na sport.tvp.pl.

Polska - Turcja: O której godzinie grają Polki?

Polska - Turcja: godzina meczu. Biało-czerwone rozpoczną spotkanie z Turcją w Lidze Narodów siatkarek w czwartek 13 czerwca. Początek meczu o godzinie 10:00.

RadioZET.pl/PAP/MW