Zamknij

Polska - Tunezja: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać 1. mecz kwal. IO?

Krzysztof Sobczak
09.08.2019 08:25
Polska - Tunezja
fot. Marek Lasyk/REPORTER/EastNews

Mecz Polska - Tunezja na żywo w TV i online. Od starcia z mistrzem Afryki biało-czerwoni rozpoczynają kwalifikacje olimpijskie. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Tunezja. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Czy reprezentacja Polski awansuje na igrzyska olimpijskie w Tokio?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Rozgrywane w Gdańsku kwalifikacje olimpijskie od początku stawiane były jako najważniejsza impreza tego sezonu. To temu turniejowi Vital Heynen podporządkował całe przygotowania - w Lidze Narodów grali głównie młodsi, mniej doświadczeni zawodnicy, to ze względu na zgrupowanie w Zakopanem Belg opuścił drużynę przed meczem o 3. miejsce i powrócił do kraju.

Ostatnie testy z Holandią oraz Memoriał Huberta Jerzego Wagnera pokazały, że nie wszystko w tej drużynie funkcjonowało tak, jak powinno i nie wszyscy zawodnicy prezentowali najwyższy poziom. Od tego czasu mieli tydzień, aby dopracować detale, w tym zgranie z nowym reprezentantem Polski Wilfredo Leonem.

ZOBACZ TAKŻE:  Turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020. Kiedy grają siatkarze?

Reprezentacja Tunezji uchodzi za najłatwiejszego rywala, z jakim przyjdzie się mierzyć biało-czerwonym w kwalifikacjach. Ta drużyna od 1992 roku co osiem lat awansuje na igrzyska, a w Rio de Janeiro jej nie było. W mistrzostwach świata 2018 nie wygrała ani jednego spotkania i nie zdobyła ani jednego punktu.

Polska - Tunezja: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Polska - Tunezja na żywo odbędzie się w piątek 9 sierpnia o godz. 17. Transmisja tv w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport oraz online na stronach sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl/KS