Polska - Tajlandia. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Narodów siatkarek? Transmisja TV i online

Marek Garus
23.05.2019 19:00
Polska - Tajlandia

Polska - Tajlandia na żywo: Sprawdź, gdzie, kiedy i o której godzinie w TV i w Internecie obejrzeć spotkanie reprezentacji Polski na turnieju w Opolu. Transmisja w telewizji i online z trzeciego meczu polskich siatkarek w Lidze Narodów na żywo na sport.radiozet.pl.

Polska - Tajlandia będzie trzecim meczem polskich siatkarek na turnieju Ligi Narodów w Opolu. Po zwycięstwie Polek w rozgrywkach Montreux Masters Women oczekiwania kibiców wzrosły, ale ci póki co mogą mieć mieszane uczucia.

Polska - Tajlandia: transmisja w TV i online

"Biało-Czerwone" rozpoczęły turniej w Opolu od porażki z reprezentacją Włoch, mimo że wcześniej udało im się doprowadzić w tym spotkaniu do tie-breaku. Polki przegrały dwa pierwsze sety, wygrały dwa kolejne, a w piątym uległy Włoszkom po niezwykle emocjonującej wymianie 15:17. Mecz przegrany w dodatkowym secie oznaczał, że Włochy zyskały dwa, natomiast reprezentacja Polski jeden punkt.

Wczoraj nasze siatkarki zagrały z Niemkami, które tym razem udało się pokonać bez dzielenia się punktami. Pierwszy, trzeci i czwarty wygrany set zapewnił Polkom komplet punktów i szóste miejsce w klasyfikacji generalnej Ligi Narodów.

Polska - Tajlandia: relacja live meczu w Internecie

Tajlandii z kolei udało się zgromadzić jedynie trzy punkty. Po wygranej 3:0 z Niemkami i przegranej 0:3 z Włoszkami, Azjatki zajmują dopiero 10. miejsce w tabeli.

Przypomnijmy, że obie reprezentacje rozegrały ostatni mecz między sobą zaledwie sześć dni temu. Polki spotkały się z Tajlandkami w ramach półfinału Montreux Masters Women, w którym zwyciężyły 3:0.

Polska - Tajlandia: Gdzie obejrzeć mecz Ligi Narodów siatkarek?

Mecz Polska - Tajlandia w Lidze Narodów siatkarek 2019 odbędzie się 23 maja o godz. 20:30. Transmisja TV w TVP Sport i Polsat Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji ipla.tv. Relacja ze spotkania Polska - Tajlandia NA ŻYWO na sport.radiozet.pl.