Zamknij

Polska - Tajlandia: Transmisja TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

13.06.2021 18:34
 Polska - Tajlandia
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EastNews

Polska - Tajlandia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu Ligi Narodów siatkarek 2021. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Tajlandia w LN siatkarek 2021.

  • Reprezentacja Polski siatkarek w 11. kolejce Ligi Narodów 2021 zagra z Tajlandią
  • Biało-czerwone zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli, Azjatki zamykają stawkę
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Tajlandia w LN siatkarek 2021

Polska - Tajlandia NA ŻYWO. Reprezentacja Polski siatkarek po dziesięciu rozegranych meczach Ligi Narodów 2021 legitymuje się bilansem 3-7 i zajmuje odległe 11. miejsce. W sobotę podopieczne Jacka Nawrockiego przegrały 0:3 z Brazylią. Tam jednak poprzeczka zawieszona była bardzo wysoko, w kolejnym starciu z Tajlandią znacznie spadnie. Słabszego rywala w tym turnieju biało-czerwone nie będą już miały, bo Azjatki plasują się na ostatniej pozycji.

Tajlandia potrafi jednak wygrywać spotkania. Przez dziewięć kolejek to się nie udawało, ale na dobę przed starciem z Polkami sensacyjnie pokonała Niemki 3:1. To pokazuje, że nie można lekceważyć nawet drużyny zamykającej stawkę.

Polska - Tajlandia w telewizji i live stream w internecie

Biało-czerwone nie mają już większych szans na awans do półfinału Ligi Narodów siatkarek 2021, ale ostatnie mecze tej edycji rozgrywek mogą być kluczowe dla kilku zawodniczek. W kadrze wciąż trwa selekcja na mistrzostwa Europy, a tak naprawdę wszystkie zawodniczki cały czas szukają formy. Najlepiej prezentuje się Magdalena Stysiak, ale i ona miewa słabsze momenty.

Trener Nawrocki sprawdził już w tej LN trzy rozgrywające - Julię Nowicką, Martynę Łazowską, a w sobotę sprawdził Katarzynę Wenerską. Na ME grę drużyny na pewno będzie prowadziła Joanna Wołosz, a jej zmienniczka pozostaje niewiadomą. Wydaje się, że najbliżej jest ta, która w Rimini gra najczęściej - Nowicka.

Polska - Tajlandia: Gdzie obejrzeć- transmisja TV i ONLINE

Mecz Polska - Tajlandia w LN siatkarek 2021 odbędzie się w niedzielę 13 czerwca o godz. 19:30. Transmisja TV w TVP Sport i Polsat Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl