Zamknij

Polska - Tajlandia: Kiedy i o której mecz LN siatkarek? [GODZINA, DATA]

13.06.2021 15:26
Polska - Tajlandia GODZINA
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EastNews

Polska - Tajlandia GODZINA DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Ligi Narodów siatkarek 2021? GODZINA i DATA spotkania Polska - Tajlandia w LN siatkarek 2021.

  • Reprezentacja Polski siatkarek w 11. kolejce Ligi Narodów 2021 zagra z Tajlandią
  • Biało-czerwone zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli, Azjatki zamykają stawkę
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz LN siatkarek 2021 Polska - Tajlandia

Polska - Tajlandia GODZINA DATA. Reprezentacja Polski siatkarek słabo spisuje się w tej edycji Ligi Narodów. Kadra jest osłabiona absencją z różnych względów Joanny Wołosz, Natalii Mędrzyk czy Martyny Grajber, ale w drużynie są dwie najlepsze "strzelby" Malwina Smarzek i Magdalena Stysiak. Mimo ich obecności biało-czerwone wygrały tylko trzy spotkania, a aż siedem przegrały. To daje im 11. miejsce w tabeli.

W sobotę podopieczne Jacka Nawrockiego rozpoczęły czwartą serię gier [każda z nich to trzy mecze - red.] i już na początek musiały uznać wyższość naszpikowanej gwiazdami Brazylii. Trener dał zadebiutować w LN rozgrywającej Jokera Świecie Katarzynie Wenerskiej, ale ani ona, ani jej koleżanki nie uchroniły jednak Polek przed porażką w trzech partiach.

Polska - Tajlandia: Kiedy grają siatkarki? [GODZINA, DATA]

Tajlandia jest autsajderem rozgrywek, ale to nie oznacza, że można ten zespół zlekceważyć. W sobotę, po serii dziewięciu porażek z rzędu, Azjatki zaznały wreszcie smaku zwycięstwa i sensacyjnie ograły Niemki 3:1.

Polki we wrześniu czekają mistrzostwa Europy i to ta impreza będzie dla nich najważniejsza w tym sezonie. Trener Nawrocki cały czas prowadzi selekcję i szuka najlepszych rozwiązań. Rotacja jest w tym pomocna, ale z drugiej strony wpływa na jakość gry i zrozumienie zawodniczek, które co spotkanie muszą mierzyć się z nowym zestawieniem.

Polska - Tajlandia: GODZINA, DATA meczu LN siatkarek 2021

Mecz Polska - Tajlandia w LN siatkarek 2021 odbędzie się w niedzielę 13 czerwca o godz. 19:30. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl