Zamknij

Polska - Słowenia: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać półfinał ME?

26.09.2019 17:10
Polska - Słowenia Transmisja TV i online
fot. PAP

Polska - Słowenia: TRANSMISJA w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć półfinał mistrzostw Europy w siatkówce 2019? Na jakim kanale w TV mecz Polska - Słowenia na żywo? Mecz w TV i online stream w internecie. Relacja i wynik Polska - Słowenia na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polska - Słowenia: Transmisja TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowenia na ME siatkarzy? Biało-czerwoni po pewnym zwycięstwie nad Niemcami 3:0, awansowali do 1/2 finału mistrzostw Europy. Turniej, który wyłoni najlepszą drużynę Starego Kontynentu wkracza w decydującą fazę. Biało-czerwoni bez większych przeszkód radzili sobie z dotychczasowymi przeciwnikami. Mistrzowie świata na drodze do finału spotkają Słowenię, która sprawiła ogromną niespodziankę, pokonując Rosję 3:1 w ćwierćfinale. Wcześniej w 1/8 finału ME Słoweńcy pokonali Bułgarię 3:1.

Polska - Słowenia: KIEDY i o której półfinał ME? [GODZINA, DATA]

Polska - Słowenia. Transmisja. Gdzie oglądać półfinał ME w siatkówce?

Jako że półfinał Polska - Słowenia odbędzie się w Lublanie, biało-czerwoni musieli przenieść się z Amsterdamu. Dzień po zwycięstwie nad Niemcami, zespół Vitala Heynena miał zaplanowany lot ze stolicy Holandii. niestety, z powodu strajku słoweńskich linii lotniczych, rejs Polaków został odwołany. Kiedy cała ekipa próbowała znaleźć rozwiązanie na szybkie przemieszczenie się do Lublany, pomoc zaoferował premier, Mateusz Morawiecki. Prezes Rady Ministrów postanowił wysłać po siatkarzy rządowy samolot.

ME SIATKARZY - WSZYSTKIE GRUPY, TABELE, TERMINARZ

Polska - Słowenia na żywo. Transmisja w TV i online w internecie

Vital Heynen podaruje medal ME premierowi Morawieckiemu

Polska - Słowenia na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik meczu Polska - Słowenia online na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 20.30.

Polska - Słowenia. Transmisja live w TVP1, Polsacie, Polsacie Sport, online stream w internecie w tvpsport.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl/MW