Zamknij

ME siatkarek: Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowenia? Transmisja TV i online

22.08.2019 13:26
polskie siatkarki
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Polska - Słowenia w ME siatkarek: Polki rozpoczynają mistrzostwa Europy od pojedynku ze Słowenkami. Sprawdź kiedy, gdzie i o której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Słowenia. Transmisja spotkania w telewizji i internecie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Polska - Słowenia będzie pierwszym spotkaniem Polek w mistrzostwach Europy siatkarek. Podopieczne Jacka Nawrockiego na początku czeka przeprawa przez fazę grupową, w której, prócz Słowenek, zmierzą się jeszcze z Portugalkami, Ukrainkami, Belgijkami i Włoszkami.

Polska - Słowenia: Transmisja w telewizji i internecie. Gdzie obejrzeć mecz Polek w ME siatkarek?

Przed ME biało-czerwone rozegrały dwa towarzyskie mecze z reprezentacją Niemiec. Pierwszy z nich Polki wygrały 3:2, zaś drugi - 5:0, po tym jak obie strony przystały na możliwość rozegrania wszystkich pięciu setów spotkania.

W kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich odniosły dwa zwycięstwa i poniosły jedną porażkę, co nie pozwoliło im na awans do IO 2020 w Tokio już w czasie tamtego turnieju. Podopieczne Nawrockiego będą musiały szukać swojej kolejnej szansy w europejskim turnieju kwalifikacyjnym, który zagwarantuje jednak udział w igrzyskach tylko jednej, zwycięskiej drużynie.

W ubiegłym roku polskie siatkarki zagrały ze Słowenkami trzykrotnie. Tylko w sierpniowym meczu towarzyskim górą były nasze piątkowe rywalki, które pokonały biało-czerwone 3:2. Pozostałe dwa spotkania wygrały Polki (4:0 i 4:1).

Polska - Słowenia: Gdzie obejrzeć mecz ME siatkarek? Transmisja w TV i online

Mecz Polska - Słowenia na żywo w mistrzostwach Europy siatkarek odbędzie się w piątek 23 sierpnia o godzinie 20:30. Transmisja TV w stacjach TVP 2, TVP Sport oraz Polsat Sport, online na stronie sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl/MG