Polska - Słowenia: Gdzie oglądać kwalifikacje do IO Tokio 2020? [TRANSMISJA]

Marek Garus
08.08.2019 13:25
Polska

Mecz Polska - Słowenia zadecyduje o awansie biało-czerwonych do IO w Tokio 2020. Gdzie oglądać spotkanie siatkarzy? Transmisja live w TV i online stream w internecie. Mecz Polska vs Francja na żywo na sport.radiozet.pl.

Mecz Polska - Słowenia odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia na Ergo Arenie w Gdańsku. Jego początek o godzinie 15:00.

Polska - Słowenia: Kwalifikacje do IO Tokio 2020 NA ŻYWO

Polska - Słowenia to ostatni mecz Polaków w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Po stosunkowo łatwej wygranej z Tunezyjczykami i fenomenalnym występie przeciwko Francuzom (oba mecze wygrane przez biało-czerwonych 3:0), podopiecznym Vitala Heynena pozostało naprawdę niewiele, by awansować do IO w Tokio.

Niewiele, bowiem Polakom wystarczy wygrać jeden set ze Słoweńcami i już wtedy będą mogli cieszyć się z w pełni zasłużonej promocji do elitarnych rozgrywek olimpijskich.

Turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020. Kiedy grają siatkarze?

Słowenia także spisuje się do tej pory naprawdę dobrze. Po klęsce 0:3 z dużo lepszymi Francuzami szybko udało się jej odbudować siły witalne i mentalne zespołu, by następnie z podobnym rezultatem rozgromić Tunezyjczyków (w 2. secie podopieczni Alberto Giulianiego pokonali rywala aż 25:16).

Ostatnim meczem, w którym obie drużyny wystąpiły przeciwko sobie był przegrany przez Polaków 0:3 pojedynek w 1/8 finałów Mistrzostw Europy 2017. Choć dwa lata nie wydają się być długim odstępem czasu, w niedzielę to biało-czerwoni będą zdecydowanymi faworytami spotkania.

Polska - Słowenia. Transmisja live w TV i online stream w internecie

Mecz Polska - Słowenia w kwalifikacjach do IO Tokio 2020 odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport oraz online na stronach sport.tvp.pl i ipla.tv.

Relacja i wynik na żywo z Polska - Słowenia na sport.radiozet.pl.