Zamknij

Polska - Serbia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

26.05.2021 15:39
Zuzanna Górecka
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Polska - Serbia w Lidze Narodów siatkarek 2021 na żywo na sport.radiozet.pl. Transmisja i live stream z drugiego meczu reprezentacji Polski siatkarek w Lidze Narodów. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Serbia w LN siatkarek 2021!

  • Mecz Polska - Serbia odbędzie się w ramach drugiej kolejki Ligi Narodów siatkarek
  • Spotkanie rozpocznie się w środę 26 maja o godzinie 16:00 na w bańce w Rimini
  • Transmisja TV meczu na kanałach TVP Sport i Polsat Sport, zaś stream online za darmo na sport.tvp.pl

Mecz Polska - Serbia będzie drugim spotkaniem biało-czerwonych w Lidze Narodów siatkarek 2021. Polki przystąpią do niego w mieszanych nastrojach, bo chociaż pokonały w pierwszym pojedynku Włoszki, to jednak potrzebowały na to aż pięciu setów. Raziła również skuteczność podopiecznych Jacka Nawrockiego w ataku.

Reprezentacja Polski siatkarek wystawiła do rozgrywek w Lidze Narodów bardzo silny skład w przeciwności do wielu innych zespołów, które postawiły na skrupulatne przygotowywanie się do igrzysk olimpijskich. W rezerwowym składzie wystąpiły Włoszki, w rezerwowym składzie wystąpią w środę również Serbki.

Polska - Serbia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN siatkarek?

Drugi skład reprezentacji Serbii, chociaż skazywany na sromotną porażkę w swoim pierwszym meczu LN z Turcją, zdołał ugrać z rywalkami aż dwa sety, dlatego Polki nie powinny lekceważyć swoich środowych przeciwniczek.

Co ciekawe, Polska mierzyła się z Serbią w ciągu ostatnich 10 lat aż dziesięciokrotnie. Niestety dla Polek aż siedmiokrotnie zwyciężały Serbki, a tylko trzy razy biało-czerwone. Na chwilę obecną Polska nie wygrała z Serbią od czerwca 2015 roku.

Polska - Serbia: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz LN siatkarek?

Mecz Polska - Serbia w Lidze Narodów siatkarek odbędzie się w środę, 26 maja, o godzinie 16:00 we włoskim Rimini. Transmisja TV meczu na TVP Sport oraz Polsat Sport, zaś stream online za darmo na sport.tvp.pl. Relacja live i wynik online meczu Polska - Serbia na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl