Polska - Serbia NA ŻYWO: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
26.09.2018 08:10
Polska - Serbia
fot. PAP/EPA

Mecz Polska - Serbia: Transmisja spotkania Final Six MŚ w siatkówce 2018 w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska - Serbia. Relacja i wynik na żywo online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Polska - Serbia będzie dla biało-czerwonych pierwszym w Final Six MŚ w siatkówce 2018. Nasi siatkarze już po raz drugi na tym turnieju zagrają z Serbami. Poprzednio obie drużyny spotkały się w drugiej fazie grupowej. Serbia była pewna awansu do Final Six, a Polska - aby awansować - musiała wygrać. Mecz zakończył się zwycięstwem Michała Kubiaka i spółki 3:0.

Mecz Polska - Serbia: Transmisja TV i online

O równie łatwe zwycięstwo w czwartek będzie niezwykle trudno. Serbia ze świetnej strony pokazała się w środowym starciu z Włochami. Wygrała 3:0 (25:15, 25:20 25:18) i jest blisko awansu do półfinału. Co prawda do zakwalifikowania się do najlepszej czwórki wystarczy im zdobycie dwóch setów, ale trudno przypuszczać, by potem odpuścili.

Mecz Polska - Serbia będzie dla biało-czerwonych niezwykle ważny, ale nawet w przypadku porażki zachowają szanse na awans do półfinału. Wtedy Polska i Włochy w bezpośrednim starciu zagrają o awans.

Polska - Serbia: Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Mecz Polska - Serbia na żywo: Transmisja TV w TVP 2, TVP Sport, Polsacie Sport. Online w ipla.tv i sport.tvp.pl. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl. Mecz w czwartek o godz. 20.30.

RadioZET.pl/AN