Polska - Serbia w Memoriale Wagnera 2019: Transmisja - gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
01.08.2019 09:53
Polska - Serbia na żywo
fot. PAP/EPA

Mecz Polska - Serbia zainauguruje Memoriał Wagnera 2019. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska vs Serbia na żywo. Transmisja w TV i online w internecie. Mecz i wynik live na sport.radiozet.pl od godz. 17.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Memoriał Wagnera 2019 to bardzo ważna impreza w tegorocznym kalendarzu. Dla reprezentacji Polski stanowi ostatni etap przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich Tokio 2020. O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, bowiem biało-czerwoni zagrają z silnymi rywalami.

Polska - Serbia na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja

Na początek czeka nas starcie Polska - Serbia. Obie drużyny spotkały się w ostatniej edycji Ligi Narodów. Mecz był niezwykle zacięty. W pięciu setach lepsi okazali się jednak podopieczni Vitala Heynena.

Po meczu Polska - Serbia naszych siatkarzy czekać będą jeszcze dwa pojedynki w Memoriale Wagnera 2019. Zagrają z Finlandią i Brazylią.

Memoriał Wagnera 2019: TERMINARZ - Kiedy i z kim grają Polacy?

Warto dodać, że tegoroczna edycja Memoriału Wagnera będzie już 17. w historii. Do tej pory Polacy wygrywali turniej ośmiokrotnie. Brazylia grała tylko raz, ale wygrała. Finlandia i Serbia w Memoriale nigdy nie zajęły pierwszego miejsca.

Polska - Serbia live. Mecz i wynik live w internecie

Mecz Polska - Serbia na żywo w czwartek o godz. 17.00. Transmisja w Polsacie Sport i online w internecie w ipla.tv. Polska vs Serbia live także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN