Zamknij

Polska - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo mecz LN?

05.06.2021 14:44
Polska - Rosja transmisja TV online
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska - Rosja: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz kolejny mecz biało-czerwonych w Lidze Narodów? Na jakim kanale LIVE ONLINE spotkanie Polska - Rosja? W ostatnim meczu 2. rundy LN przeciwnikiem mistrzów świata będzie ekipa Sbornej. Sprawdź najważniejsze informacje przed starciem Polska - Rosja.

Reprezentacja Polski siatkarzy prezentuje coraz wyższą formę. W piątkowym meczu Ligi Narodów podopieczni Vitala Heynena rozgromili USA 3:0. O ile w pierwszym i trzecim secie biało-czerwoni kontrolowali przebieg gry, tak druga partia była najbardziej zaciętą częścią tego starcia. Finalnie Polacy wygrali na przewagi i zwieńczając dzieła w następnym secie, zdobyli następne trzy punkty. Po piątkowym triumfie mistrzowie świata zajmują drugie miejsce w tabeli Ligi Narodów z dorobkiem 12 punktów.

Polscy siatkarze znajdują się jedynie przed Rosjanami, którzy mają o jedno "oczko" więcej. Zespół Sbornej w ostatnich meczach pokonał USA 3:1 i Australię 3:0. W majowych pojedynkach w Lidze Narodów ekipa z Rosji wygrała z Holandią i Iranem po 3:1 i doznała tylko jednej porażki - z Japonią przegrywając 2:3. Polacy też mają na swoim koncie jeden przegrany mecz - biało-czerwoni ulegli Słowenii 1:3.

Liga Narodów siatkarzy 2021 - TERMINARZ: Kiedy grają Polacy? [PROGRAM]

Polska - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo?

- Rosjanie mogą przegrać z Japonią, ale na pewno nie będą chcieli przegrać z Polską. Wszyscy są na pierwszym etapie przygotowań, z czasem na pewno odpuszczą trochę ciężarów i będą prezentować się lepiej. Dla zawodników i trenerów Liga Narodów to forma przygotowań, których w inny sposób przed olimpiadą zrobić się nie da. Można to nazwać małą olimpiadą siatkówki - powiedział Ryszard Bosek w wywiadzie dla portalu interia.pl.

Liga Narodów siatkarzy 2021 TABELA. Na którym miejscu Polacy?

- Z Rosją nie można grać tą samą bronią, co ona. Musimy grać swoją siatkówką, sprytną, techniczną, trochę uprzykrzającą życie. Oni na pewno spróbują nas po prostu rozbić siłą ataku i zagrywki. Pytanie, jak będziemy w stanie przeciwstawić się takiemu stylowi gry. Ale w ostatnich latach wiele razy znajdowaliśmy na to remedium - dodał Jakub Kochanowski w rozmowie z oficjalną stroną PZPS.

Polska - Rosja na żywo odbędzie się w sobotę, 5 czerwca o godzinie 16:00. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport i TVP 1. Relację live będzie można również śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl