Zamknij

Polska - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć MŚ U-21 siatkarzy?

29.09.2021 09:07
Polska - Rosja transmisja TV online
fot. volleyballworld.com

Polska - Rosja: transmisja TV online MŚ U-21 siatkarzy. Gdzie obejrzeć mecz Polaków na MŚ U-21 siatkarzy? Biało-czerwoni zakończą drugą rundę pojedynkiem z Rosją. Sprawdź, na jakim kanale oglądać starcie Polska - Rosja na MŚ U-21 siatkarzy.

Polscy siatkarze robią furorę na MŚ U-21. Biało-czerwoni spisują się znakomicie w Bułgarii, która razem z Włochami pełni rolę organizatora turnieju. Zawodnicy do lat 21 pokonali na inaugurację Kubę 3:1, a następnie nie dali szans Bahrajnowi, triumfując 3:0. Później wygrali z Bułgarią 3:1 i pewnie przedostali się do drugiej rundy. Tam po fantastycznym widowisku rozbili Brazylię 3:1 i byli o krok od wywalczenia awansu do półfinału, zwłaszcza że Canarinhos przegrali kolejny mecz z Rosją 0:3.

Polacy znów spotkali się ze współgospodarzami MŚ U-21 Bułgarami i po dreszczowcu, kiedy przegrywali 0:2, doprowadzili do tie-breaka i wygrywając 3:2, zapewnili sobie awans do strefy medalowej. Zanim zespół Daniela Plińskiego powalczy o wielki finał, dokończy drugą fazę turnieju i zmierzy się z Rosją.

Polska - Rosja: Transmisja TV i online MŚ U-21 siatkarzy. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Ekipa Sbornej w pierwszej rundzie otworzyła zmagania triumfem z Brazylią 3:2. Dalej pewnie pokonała Kamerun 3:0 i Kanadę 3:1. W drugiej rundzie Rosjanie nie dali szans Bułgarom, zwyciężając 3:0, a w ostatnim spotkaniu ponownie wygrali z Brazylią 3:0, pozbawiając ich nadziei na półfinał MŚ U-21.

- Nie boję się ciężkiej pracy. Będę jednak pracował z grupą zawodników bardzo zdolnych, już o ugruntowanej pozycji. Chcę by każdy trening, każdy mecz sprawił im ogromną radość, by wyzwolić w nich jeszcze większą pasję, którą są już zresztą obdarzeni. Jestem przekonany, że z tym zespołem możemy zrobić fajne rzeczy dla polskiej siatkówki  - mówił pod koniec maja Pliński, kiedy obejmował kadrę.

Polska - Rosja na żywo odbędzie się w środę, 29 września o godzinie 12:00. Żadna z telewizji nie będzie transmitować meczu MŚ U-21, ale spotkanie będzie można oglądać online na oficjalnym kanale YouTube Volleyball World.

RadioZET.pl