Zamknij

Polska - Rosja: Kiedy ćwierćfinał ME w siatkówce? O której? [GODZINA, DATA]

14.09.2021 19:55

Polska - Rosja GODZINA i DATA. Kiedy mecz Polaków w ćwierćfinale ME siatkarzy? O której godzinie spotkanie mistrzostw Europy w siatkówce Polska - Rosja? Relacja i wynik meczu na sport.radiozet.pl.

Polska - Rosja DATA i GODZINA meczu ME siatkarzy. Kiedy grają Polacy?
fot. PAP/Adam Warżawa

Polscy siatkarze do tej pory nie zanotowali na mistrzostwach Europy żadnej porażki. Po serii pięciu zwycięstw w grupie biało-czerwoni w 1/8 finału rozgromili Finlandię. Polacy wręcz zdeklasowali rywali. Podopiecznym trenera Vitala Heynena wychodziło niemalże wszystko - zdobywali punkty z łatwością i widać było, że świetnie bawią się siatkówką w wypełnionej prawie do ostatniego miejsca Ergo Arenie.

Teraz czas na mecz z dużo trudniejszym rywalem. W ćwierćfinale gramy bowiem z Rosją, która w Gdańsku pokonała Ukrainę 3:1 (22:25, 25:16, 25:22, 25:22). Sborna to obok Polski i Francji główny kandydat do złotego medalu. Swoją klase potwierdziła na ostatnich igrzyskach olimpijskich, gdzie dotarła do samego finału.

loader

Polska - Rosja: Kiedy mecz Polaków? O której godzinie grają? [DATA, GODZINA]

- Rosja to inna drużyna niż podczas igrzysk olimpijskich, ale niezależnie od warunków, zawsze potrafi utrzymać wysoki poziom. Pokazała to w Tokio, gdzie wywalczyła srebrny medal. Spodziewamy się bardzo trudnego i twardego spotkania, w którym będziemy potrzebować mnóstwo energii - zapowiedział Vital Heynen, trener reprezentacji Polski.

Polska - Rosja: Transmisja TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz ME siatkarzy?

Polska - Rosja na żywo odbędzie się we wtorek 14 września w gdańskiej ERGO Arenie. Początek o godzinie 20:30. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP