Zamknij

Polska - Portugalia GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz ME siatkarzy?

02.09.2021 16:05
Polska - Portugalia GODZINA
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Polska - Portugalia GODZINA, DATA: Kiedy mecz Polska - Portugalia w pierwszej kolejce fazy grupowej mistrzostw Europy w siatkówce 2021? O której godzinie rozpoczyna się mecz Polska - Portugalia na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Polska -  Portugalia w ME w siatkówce 2021? Relacja live na sport.radiozet.pl.

  1. Polska - Portugalia GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz ME siatkarzy 2021?
  2. Polska - Portugalia na żywo: Kiedy i o której godzinie ME w siatkówce 2021? Relacja live i wynik online meczu

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021 mogą być ostatnim turniejem, w którym kadrę poprowadzi trener Vital Heynen. Szkoleniowiec kilka tygodni temu nie spełnił celu numer jeden, jakim było zdobycie medalu igrzysk olimpijskich w Tokio i coraz głośniej mówi się, że odejdzie z kadry po zakończeniu ME. Kibice liczą na to, że nawet jeśli pożegna się z reprezentacją Polski, to zrobi to w najlepszym możliwym stylu - zdobywając medal mistrzostw Starego Kontynentu.

Polscy siatkarze przystępują do turnieju jako jeden z głównych faworytów. Biało-czerwonych czeka jednak bardzo trudne zadanie. W Tokio ze świetnej strony zaprezentowały się m.in. Francja i Rosja, które stoczyły między sobą bój o złoto. "Trójkolorowi" będą chcieli przy tym zmazać plamę po ME w 2019 roku. Wtedy zakończyli rozgrywki na 4. miejscu, przegrywając spotkanie o brąz właśnie z Polakami.

Polska - Portugalia GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz ME siatkarzy 2021?

Trener Heynen na mistrzostwa Europy w siatkówce zabrał tę samą dwunastkę, z którą był w Tokio. Do tego dorzucił Tomasza Fornala i Damiana Wojtaszka. Swój pierwszy mecz rozegra już w czwartek. O godzinie 17.30 rozpocznie się mecz z Portugalią.

Nie da się ukryć, że wyraźnym faworytem meczu Polska - Portugalia będą biało-czerwoni. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Wilfredo Leona i spółki 3:0 będzie niespodzianką. W dalszej fazie turnieju rywalami Polaków będą Belgowie, Serbowie, Grecy i Ukraińcy.

Polska - Portugalia na żywo: Kiedy i o której godzinie ME w siatkówce 2021? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Polska - Portugalia w pierwszej kolejce fazy grupowej mistrzostw Europy w siatkówce 2021 odbędzie się w czwartek, 2 września, o godzinie 17:30. Relacja live i wynik online meczu Polska - Portugalia na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl